Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Lutówko

Lutówko, kujawsko-pomorskie

  • 219 000 zł
  • 2 331 m²
  • 93,95 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Szopińska

Skontaktuj się

Działka budowlana Lutówko

Lutówko, kujawsko-pomorskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

219 000 zł

2 331 m²

93,95 zł/m²

Działka budowlana Lutówko

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

219 000 zł 2 331 m² 93,95 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 219 000 zł (93,95 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 2 331 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 31m; szerokość: 66m
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd, studnia, gaz

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.

Atrakcyjna działka z dużym potencjałem zagospodarowania oraz aktualnymi Warunkami Zabudowy! Położona w cudnej, malowniczej i spokojnej miejscowości Lutówko, które okala piękne jezioro Lutowskie. (...)

Agent

Joanna Szopińska

58 558 53...

58 558 53 53

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Szopińska

58 558 53...

58 558 53 53

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości